Савјет 1: Светско првенство 2014: како се играла Уругвај - Енглеска

19. јуна, у мундијалу у Бразилу у оквиру другогобилазак групе Б се састао са репрезентацијама Уругваја и Енглеске. Оба тима су поражени у првом колу, тако да је меч у Сао Паулу био један од најважнијих за оба тима. У случају пораза тимови би смањили њихове шансе да се одвоје од смртне групе.

Светско првенство 2014: како се играла Уругвај - Енглеска

Сви навијачи на трибинама стадиона у Сао Паулучекала на искричав, спектакуларан и страствени фудбал. Многи гледаоци нестрпљиво чекају овај меч, јер су схватили да се у овој утакмици за националне тимове може одлучити све.

Меч се заиста испоставило веома интересантно иузбудљиво. Први опасан тренутак створили су Британци. После подношења стандардном Роонеи-ом са пола метром, глава му је ушла у Каскас већ празне капије. Сви енглески навијачи су се држали у глави, а чак и Роонеи би учинио исто ако није био у ваздуху. Уругвајанци су одговорили опасним ударцем, али лопта је пропустила у центиметрима од врата.

Неопходно је признати да је Енглеска екипа вишеИмала је лопту, али су пропустили прву. На 39. минуту, јужноамерички лигамент Цавани нападне - Суарез. Прво је пружио невероватан трансфер тачно на челу Суареза, а резултат у мечу је отворен. Радост Уругвајаца није била граница, јер је то била веома важна лопта.

У првој половини публика није видела више голова. Раздвајање је дошло у другој половини састанка.

Британци су након паузе притиснули Уругвајцеврата. Напади фудбалских фудбалера били су опасни, али нису довољни за гол. Ваине Роонеи средином полувремена са скоро 9 метара удараца у Муслеру. Тренутак је био најопаснији. Нападач Британаца није покривен у казненом простору. Такав моменат је обавезан да упозна мастер.

Међутим, Роонеи је ипак постигао гол. На 75. минуту он је затворио трансфер са крила и постигао резултат једнак. Уругвај је прилично мало могао да издржи. Постојало је осећање да ће Британци сада притиснути противника. Али фудбал је непредвидив. На 85. минуту Муслер узме лопту, Цавани се бори са браниоцем Енглеске за јахачку лопту. Ово на крају води ка чињеници да Луис Суарез пада на састанак са Хартом. Најјачи ударац и резултат поново у корист Уругваја - 2 - 1. Након таквог шока, Британци су покушали да се надокнаде, али то нису могли учинити.

Луис Суарез, који је постао херој меча,замењен. Судија са последњим звиждуком забележио је победу Уругваја. Пријатељи јужноамеричана са сузама у очима били су срећни због овог догађаја. Суарез је скоро плакао са срећом. Али ово је само почетак турнира.

Побједа Уругваја знатно је повећала шансеизлаз из групе, а Британци могу само да се надају чуду. Много ће зависити од следећег меча Италије - Костарика. У сваком случају, ситуација у групи смрти је врло збуњена.

Савјет 2: Светско првенство 2014: како је била утакмица Италија - Уругвај

Дана 24. јуна у бразилском граду Наталу,најважнији меч у групи Д. За излазак у фазу плаиоффа су се борили против репрезентација Италије и Уругваја. Италијани су погодили жребу, а Јужноамериканима је потребна само победа.

Светско првенство 2014: како је била утакмица Италија - Уругвај

Можда провоцира игра Италија-Уругвајскандал на Светском првенству, посвећен судјењу. Навијачи нису видели светао искричави фудбал. Игра је била веома напета и непредвидљива. Лидери тимова нису показали своје најбоље особине, али главни састанак састанка био је човек који нема никакве везе са Италијом или Уругвају. Главни арбитер из Мексика, Родригуез Марцо, рекао је да је реч на 59. минуту утакмице постао главни лик игре ...

Почетак првог полувремена је одиграо предностевропски тим. Италијани су више контролисали лопту и покушали су да угрозе непријатељски гол са монтираним брзинама. Међутим, није било опасних тренутака. Ужасна утакмица показала је Балотелију - једина ствар коју је црни нападач могао учинити на терену је да добије жути картон. У другој половини полувремена, Уругвајци су додали, али нису могли створити тренутак супер-голова. Од првог полувремена, можете се сетити само једног опасног напада Уругвајаца, током којег је вратио голман Италије два пута, а Италијани су се сетили само Пирловог слободног ударца.

Друга половина састанка почела је једнако,а затим је дошло до великог догађаја у утакмици, што је ефективно утицало на исход састанка. Главни судија Родригуез Марцо долази у први план, показујући врло контроверзну црвену карту од стране Цлаудио Марцхисио у 59. минуту. Питања о овој епизоди ће и даље бити. Многи људи су имали утисак да је судија једноставно збунила карте.

После тога Уругвајци, имају нумеричкупредност, почели нападати с великом снагом. Притиснули су се према вратима Италијана, али она се држала. Неопходно је признати да је само један човек био на вратима италијанске репрезентације. Уругвајски играч је опасно ударио на врата европског тима из казненог простора, али није постигао гол.

На 79. минуту поново је главни арбитар састанкаотворено је играо за Уругвај. Луис Суарез у казненом нападу Италијани гризе Келини на рамену, али судија није показао карту. Без обзира на националне преференце, свако ко разуме фудбал зна - ово је чиста црвена карта. Судија је поново направио грешку у корист Уругваја.

Већ пар минута након угла Диего Годин је постигао гол, можда главни циљ у његовом животу. Уругвај се појављује у 81.минутном састанку, а цијели фудбал Италије уплаши у жалост.

Након што је гол постигнут, Италијани су покушали да нападнуу мањини, али ништа нису могле учинити. 1 - 0 победјује Уругвај и долази са другог места из групе Д у фазу плејада. Италијани такође чине компанију Шпаније, Енглеске и неколико других тимова који напусте шампионат.

Савет 3: Како је Уругвајски тим играо на Светском првенству 2014. године

У време почетка ФИФА Светског првенства у 2014. годинигодине у Бразилу, Уругвајци су били тренутно шампиони Јужне Америке. Тим је имао квалитетан избор играча, тако да је из овог латиноамеричког тима очекивао пуно на турниру.

Како је Уругвајски тим играо на Светском првенству 2014. године

Екипа Уругвај је била у смртној групи за Светско првенство у Бразилу. Јужноамерички ривали постали су два јака европска репрезентација - Италија и Енглеска и репрезентација Костарике.

Први Уругвајски меч је одржанЦоста Рицанс. Ова игра је била једна од најгласнијих сензација на турниру. Костарика је победила на 3: 1. Истина, тада нико није могао замислити да ће представници Централне Америке доћи до четвртфинала турнира.

У другом мечу групне фазе Уругваја,Суарез је победио победу са Енглеске са резултатом 2 - 1. Да би наставио борбу у фази плаиоффа, Уругвајци су на последњем састанку групе морали да победе италијанску екипу. Овај резултат је постигнут. Тим Цавани и Суарез победили су са минималним резултатом од 1 - 0. Ово је омогућило другом месту уругвајске фудбалере у групи Д.

У фази плеј-офа мундијалиа тима УругвајМорао сам да се играм са веома јаким колумбијским тимом. Утакмица за Уругвајце завршила је тужно. Они су изгубили од Колумбијаца у свим дијеловима игре. Укупни бројеви на табели - 0 - 2.

Излаз из Уругваја из групе смрти у фази представесе сматра позитивним резултатом, али из Уругваја очекује више у одлучујућим утакмицама за Светско првенство. Дакле, одлазак већ у 1/8 финала не може се сматрати успешним перформансом тима на светском првенству у фудбалу 2014. године.

Савјет 4: Светско првенство 2014: резултати 13. дана игре

Тринаести дан игре донио је фудбалљубитељи различитих емоција. Нажалост, бразилски мундиале се поново суочио са питањем одвратног суђења. У два одлучујућа митинга турнира судије су направиле фаталне грешке.

Укус_Суареса_

У групи Д био је главни састанак трећег колаутакмица између Уругваја и Италије. Италијани су имали довољно жреба, а Јужноамериканци за пуштање у плејофу погодили су само побједом. У првој половини утакмице игра личила на шаховску игру. Оба тренера су изабрала опрезну тактику, што је значило очекивање грешке од непријатеља. У другој половини састанка, један од водећих италијанских играча, Марцисио, неправедно је уклоњен са терена.

Ово је био одлучујући тренутак у организацији игреУругвај. Играчи овог тима били су у прилици да постигну гол на 81. минуту од стандарда, што је довело до уругвајског тима у плаиоффу. Још један незабораван тренутак био је угриз Суарезовог браниоца Италијана Келинија. Арбитар састанка није издао никакве санкције. Међутим, ФИФА одлучује о дисквалификацији Уругваја. Али то не решава ништа за Италију - играчи овог тима иду кући. Уругвајци ће такође играти у 1/8 финала са репрезентацијом Колумбије.

Истовремено са овом игром се одржао састанакекипе Енглеске и Костарике. Утакмица се завршила са тупим жребом од 0 - 0. Енглези нису могли добити побједу на турниру, а Цоста Рицанс из групе непоражених излази. Међутим, организациони комитет намерава да провере читав тим Костарике због чињенице да користи дрогу. До сада ништа није познато о резултатима. Сами играчи Костарике прослављају успех без преседана. У 1/8 финала фудбала мундиалиа чекају екипу Грчке.

У вечерњим утакмицама дана, последње утакмице угрупа Ц. Колумбија није оставила шансе за Јапан, већ је освојила трећу побједу на турниру. Резултат утакмице 4-1 у корист Јужноамериканаца доводи Колумбијанце у вођство групе Ц. Док игра Колумбије оставља само позитивне повратне информације од стручњака, играчи из Јужне Америке показују врло висок квалитет и спектакуларан фудбал.

Други меч у групи Ц је био састанак измеђуГрчка и Обала Слоноваче. Грци су победили са минималном тежином од 2 - 1 и обезбедили излаз из групе са другог места. Истовремено, треба напоменути да је одлучујућа лопта постигнута само у времену после врло контроверзног постављања казне до врата афричког тима.

Тринаести дан игре обележио је пораз Италије, бриљантна игра Колумбије и монструозне грешке судија.