Светски куп 2014: резултати четвртог дана игре

15. јуна, у мундијалу у Бразилу, триследећи меч групне фазе. Тимови Е и Ф су ушли у борбу, три гола су постигнута у девет утакмица, што потврђује идеју о сјајном старту Светског првенства.

аргентина_

Први на фудбалском пољу у четвртој игридан је напустио репрезентације Швајцарске и Еквадора. Утакмица је одржана у главном граду Бразилу на стадиону, названу по великом јужноамеричком нападачу Гарринцхи. Утакмица се показала интересантном, а потез је дошао у последње секунде. Европљани су победили победу са резултатом од 2 - 1 у последњем нападу меча. Треба напоменути да је ово још једна добитна победа, пошто су резултат на мечу отворили Јужноамерички.

Француски сусрети са Хондурасом у другој утакмиципрограм утакмица. Састанак је окончан онолико очекиваних. Француска осваја 3-0 са пуно предности у игри. На мечу је постојао црвени картон за Хондураса, а Бензема је скоро постао аутор првог хаттрицк-а. Један од његових лоптица је дизајниран за голмана Хондурана. Бензема је остао са два гола.

Познати стадион Марацанафинални меч данашње утакмице. У борби дошао је репрезентативац Аргентине. Противници двоструких светских шампиона били су дебутанти из Босне и Херцеговине. Аргентинци су тешко победили противника са минималним резултатом од 2-1. Крај утакмице се показао нервозним, Босанци су имали шансу да побију, али нису имали прилично другог гола до другог гола. Аргентина је водила са 2 - 0, али је већина друге полувреме пала, пропустила је 85 минута.